13 maja 2024 r.

Konferencja Neurozależni już 7 czerwca

Czy wiesz, że aż 47% rodziców zauważa u swojego dziecka uzależnienie od telefonu bądź komputera?* Jednocześnie ok. 55% dzieci i nastolatków czuje się uzależniona od mediów społecznościowych… **

Weź udział w Konferencji NeuroZALEŻNI i dowiedz się, jak reagować i pracować z uzależnieniami dzieci i młodzieży!
Wydarzenie odbędzie się już 7.06.2024 r. ONLINE.
Więcej informacji i bilety na stronie https://www.neurozalezni.pl/

NeuroZALEŻNI to konferencja, podczas której poruszymy trudny temat uzależnień dzieci i młodzieży. Porozmawiamy zarówno o symptomach uzależnień, powodach ich występowania, ale także o sposobach pracy z dzieckiem i nastolatkiem w każdym środowisku.

Gośćmi będą zarówno przedstawiciele branży medycznej, jak i specjaliści-praktycy w terapii uzależnień. Dzięki spotkaniu przedstawicieli różnych branż i dyscyplin, będziemy mieli okazję do poznania zagadnienia uzależnień zarówno od strony diagnozy, jak i terapii oraz pracy w systemie rodzinnym.

Konferencja skierowana jest do osób pracujących zawodowo z młodzieżą, ale również do rodziców, którzy podczas konferencji będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób rozpoznać symptomy uzależnienia, zrozumieć cały mechanizm uzależnień oraz jak postępować i wspierać młodego człowieka w wyjściu z nałogu.

Nie czekaj, aż problem stanie się oczywisty. Uzależnienia wśród dzieci i młodzieży mogą rozwijać się niezauważalnie. Zdobądź wiedzę, na co zwracać uwagę i jak działać profilaktycznie uczestnicząc w konferencji neuroZALEŻNI.

Jako Partnerzy wydarzenia dzielimy się kodem rabatowym, który obniży cenę o 20 zł: neuro_ara
Jeśli nie skorzystasz, to wyślij osobie, która powinna wziąć udział w konferencji!


* Raport CALMEAN Control Center: Uzależnienie od telefonu wśród dzieci – stan na rok 2022
** Raport Badanie RPD: Dzieci chcą, ale już nie potrafią oderwać się od mediów społecznościowych