Terapie

Co oferujemy

Fundacja oferuje pakiet w celu konsultacji diagnozy, programu terapeutycznego, przygotowania zaleceń dla rodziców oraz prowadzenia terapii domowych podopiecznych w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Pakiet konsultacyjny obejmuje:

• 1 godzina zdalnej rozmowy o potrzebach dziecka i rodziców z terapeutą pracującym metodami behawioralnymi, który podąża za dzieckiem,
• 4 godziny wizyt obserwacyjnych domowych lub analiz wideo/terapii (maksymalnie 2 wizyty domowe),
• 1 godzina na przygotowanie rekomendacji, zaleceń, programu dla dziecka i ich omówienie.

Zajęcia terapeutyczne, bazujące na pakiecie konsultacyjnym, obejmują:

• warianty zajęciowe dla dziecka: warianty zajęciowe dla dziecka: 2-godzinny, 4-godzinny, 6-godzinny, 10-godzinny zorganizowane w bloki minimum 2-godzinne,
• regularne prowadzenie domowych terapii w stałych porach przez jednego lub dwóch współpracujących terapeutów,
• regularna modyfikacja programu terapeutycznego (średnio raz na miesiąc w zależności od postępów podopiecznego), z pełną aktualizacją nastąpi po 3 miesiącach,
• raz na dwa miesiące możliwość umówienia z terapeutą dodatkowej 2-4-godzinnej opieki nad dzieckiem w godzinach wieczornych.

Fundacja prowadzi terapie domowe w wymienionych dzielnicach Warszawy: Ursynów, Wawer, Mokotów, Wilanów.

Zakres działań fundacji może ulec zmianie zależnie od dyspozycyjności terapeutów.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy: kontakt@fundacja-ara.org lub telefoniczny: 797 745 142.

Terapie

Cennik

Opcja wsparcia   Zakres oferty  Cena [zł]
Pakiet konsultacyjny 5 godzin + 1 godziny na program i rekomendację 1100