23 sierpnia 2024 r.

Konferencja „Wsparcie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży neurotypowej i neuroróżnorodnej”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Wsparcie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży neurotypowej i neuroróżnorodnej”, organizowanej przez Fundację Pomoc Autyzm. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2024 roku w Hotelu Atena w Ciechanowie oraz będzie transmitowane online.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów oraz pracowników NGO. W programie m.in. wykłady o wspieraniu uczniów neuroróżnorodnych, przemocy wśród dzieci oraz technikach wsparcia psychicznego.

Program konferencji:

9:10 – 10:20: Jak placówka może wspierać uczniów neuroróżnorodnych? – Ewa Łukowska

10:20 – 11:10: Przemoc wobec i wśród dzieci i młodzieży – symptomy i procedury pomocowe – Beata Szynkaruk

12:00 – 13:00: Przebodźcowanie dzieci i młodzieży – techniki wsparcia – Ewelina Ciarka

13:00 – 14:10: Dialog motywujący – jak pomóc uczniom, rodzicom i stworzyć przyjazną przestrzeń do rozmowy? – Jakub Rychter

14:10 – 15:15: Kształtowanie własnego zachowania u uczniów z ASD – self management – Przemysław Sowa

Konferencja autyzm Ciechanów

Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi specjalistami z całej Polski.

Koszt udziału (stacjonarnie i online – ta sama cena):

Sprzedaż regularna (1 – 15 sierpnia 2024): 179zł

Sprzedaż późna (od 16 sierpnia 2024): 199zł

Chcesz uzyskać rabat grupowy? Skontaktuj się z Fundacją Pomoc Autyzm. Koszt możesz sfinansować ze środków publicznych.

Więcej informacji i bilety dostępne są na stronie https://pomocautyzm.org/konferencja-2024/

Fundacja Pomoc Autyzm działa od ponad 8 lat i jest akredytowaną Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli, w tym czasie przeszkoliliśmy już kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli i innych specjalistów z obszaru pracy z uczniami ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi. Nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim stażem, którzy sami się szkolą, aktywnie pracują z podopiecznymi oraz prowadzą konsultacje i superwizje w placówkach edukacyjnych.