26 marca 2024 r.

Zapraszamy do udziału w konferencji „Neuroróżnorodni”

W dniach 12 – 13 kwietnia 2024 roku odbędzie się wyjątkowa konferencja „Neuroróżnorodni”, poświęcona eksploracji i promowaniu różnorodności. Wydarzenie to zapewni platformę dla naukowców, profesjonalistów, ale również osób w spektrum autyzmu i ich rodziców, aby wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Konferencja „Neuroróżnorodni” jest inicjatywą ukierunkowaną na zrozumienie i poprawę jakości życia osób z ASD, szczególnie w okresie dojrzewania i dorosłości. Konferencja w formie zdalnej daje możliwość spotkania osób z całej Polski oraz ma na celu na celu promowanie świadomości i empatii, ale też samopomocy osób neuroróżnorodnych.

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prezentacjach naukowych, prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych. Eksperci z zakresu psychiatrii, psychologii i terapii oraz innych dziedzin naukowych przedstawią najnowsze badania, strategie interwencji i innowacyjne podejścia do pracy z osobami w spektrum autyzmu.

Organizatorzy konferencji „Neuroróżnorodni” są przekonani, że poprzez budowanie mostów między nauką, praktyką i społecznością można stworzyć bardziej zrozumiałe, akceptujące i wspierające otoczenie dla środowiska neuroróżnorodności.

Dodatkowe informacje i rejestracja na oficjalnej stronie internetowej konferencji: neuroroznorodni.eu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/367399769397128 

Jako Patroni wydarzenia mamy dla naszej społeczności kod rabatowy -20zł: spektrum_ara