6 listopada 2023 r.

Szkolenie dla opiekunów dziecięcych w zakresie pracy z dziećmi w spektrum autyzmu

Fundacja ARA Akcja na rzecz osób z autyzmem zaprasza opiekunki i opiekunów dziecięcych na pierwszą edycję specjalistycznego cyklu szkoleniowo-warsztatowego podnoszącego kompetencje i pewność siebie w zakresie pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Prowadzącymi cykl będą mgr Anna Jagiełło, mgr Anna Głowacka i mgr Aleksandra Dąbrowska, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu. Na co dzień w naszej Fundacji tworzą zespół terapeutyczny z wielopłaszczyznowym spojrzeniem na wyzwania rozwojowe osób z autyzmem.

Szkolenie odbędzie się 25 i 26 listopada w Przedszkolu Integracyjnym numer 45 przy ul. Lenartowicza 4 w WarszawieSkłada się z dwóch bloków:

szkolenie bloki

Koszt udziału to 200 zł. W cenie zawarte są:

• certyfikat ukończenia szkolenia,
  • stworzenie profilów polecanych opiekunek i opiekunów na stronie internetowej Fundacji,
  • specjalistyczna konsultacja, skoncentrowana na konkretnej trudności lub aktualnych potrzebach uczestników i uczestniczek,
  • materiały szkoleniowe i dostęp do bazy wiedzy,
  • mały poczęstunek.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W razie dalszych pytań prosimy o wiadomość na adres kontakt@fundacja-ara.org lub pod numerem +48 797 745 142.